Mijn Klacht:
Op 30-04 een bestelling geplaatst op praxis.nl. De levertijd was op werkdagen voor 15:00 besteld morgen in huis.
Dinsdag 3 mei helaas niks ontvangen.
Nu ruim 2 weken later nog geen product ontvangen.
Meerdere keren contact opgenomen met jullie klantenservice met de vraag waar de bestelling blijft, Jullie medewerkers geven alleen aan dat het is doorgezet naar een andere afdeling.
Ook is er een aantal keer de belofte gedaan dat ik dezelfde dag nog even teruggebeld zou worden wat jullie ook niet na zijn gekomen.
Gisteren voor de laatste keer contact opgenomen en gezegd dat jullie de bestelling nu wel kunnen annuleren omdat ik er klaar mee ben. Dit zou uw collega in orde maken en mij de bevestiging mailen.
Misschien is het te raden maar ook dit hebben jullie niet gedaan.
Ik weet niet wat voor zooi jullie er van maken maar mij zien jullie niet meer terug en ik zou dan ook graag mijn ruim 200 euro terug willen.
Gewenste Oplossing:
De betaling annuleren en een tegemoetkoming voor alle fouten die jullie hebben gemaakt en beloftes die jullie niet zijn nagekomen.


