Klacht: Slechte kwaliteit en geen response

Anit82 op 07 oktober 2013 over PrachtigKado.nl in de categorie Internetshops - Cadeau's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Nieuwe mokken met extra coating.

Status Opgelost
Datum 7 oktober 2013

Een klant van PrachtigKado.nl heeft een klacht ingediend over de slechte kwaliteit van 10 Senseo mokken, waarvan de afbeelding na één keer handafwassen bijna volledig was vervaagd. Ondanks het versturen van foto's en het aanhalen van informatie van de website over vaatwasmachinebestendigheid, ontving de klant geen adequate reactie en bleef het stil na meerdere pogingen om contact op te nemen.

Mijn Klacht:

Bestelling gedaan (10 Senseo mokken) met een afdruk. Levering supersnel! De mokken heb ik iemand cadeau gedaan. Echter na 1 keer met de hand afwassen, was de afbeelding zowat weg! Direct een mail gestuurd (met foto’s) want op de website wordt aangegeven dat ze voor elk type vaatwasmachine geschikt zijn (hier heb ik een printscreen van gemaakt). In de mail heb ik aangegeven dat ze met de hand gewassen zijn. Ik krijg een mail terug; dat ze niet in vaatwasmachine zouden kunnen. Hierop heb ik ze geantwoord en nogmaals verteld dat ze met de HAND afgewassen zijn, en dat ze daarnaast zelf adverteren met de goede kwaliteit en het vaatwasmachine verhaal + een printscreen van notabene hun eigen website bijgevoegd. Vervolgens hoor ik een aantal dagen niets. Weer een mail gestuurd met de vraag of we snel eea konden oplossen. Hier krijg ik dan als antwoord op; aanstaande vrijdag gaan we u antwoorden. Zijn nu inmiddels 2 weken verder, en nog steeds niets gehoord. Daar gaat je cadeau van E 70,00!! Erg zonde!

Gewenste Oplossing:

Een nieuwe set (goede mokken)! Of mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door PrachtigKado.nl in behandeling genomen

Bericht van PrachtigKado.nl

12 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw, Wij hebben tot op heden geen melding van u ontvangen en wij denken dat u het over de verkeerde mokken heeft. Al onze mokken zijn al jaren vaatwasserbestendig (beste kwaliteit) en leveren deze aan u tegen de laagste prijs. Wanneer u niet tevreden bent kunnen wij altijd kijken naar een oplossing, hier helpen wij u graag bij want wij willen graag dat u helemaal tevreden bent! Graag uw reactie naar [email protected] Alvast bedankt. www.PrachtigKado.nl team :D

PrachtigKado.nl

Heeft op 07 oktober 2013 om 10:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Nieuwe mokken met extra coating.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat PrachtigKado.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van PrachtigKado.nl

12 jaren geleden - Beste, We kunnen een nieuwe zending voor u voor elkaar maken op onze kosten, dat is geen enkel probleem. Deze krijgt u als service. Tevens gaan wij een klacht indienen bij de leverancier en hebben uw foto's doorgezonden (reeds gedaan). We zullen nu ook een extra coatlaag overheen doen bij alle mokken zodat deze jaren meegaan. Fijne dag toegewenst en als u nog vragen heeft horen wij dat graag. PrachtigKado.nl klantenservice Voor vragen? 055-3602927

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van PrachtigKado.nl beoordeeld.

Anit82

Heeft op 11 november 2013 om 08:02 geantwoord

Ik heb inmiddels nieuwe mokken binnen, we zijn er erg blij mee. Er zaten zelfs extra (grote) mokken bij. Dat was nog eens een leuke verrassing!

Alle klachten die gemeld zijn door Anit82
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM