Mijn Klacht:
Sedert 2009 ben ik werkzaam voor Nederlandse callcentra in Turkije. Sindsdien wordt ik structureel belaagd door de Nederlandse politiediensten tijdens mijn werk. Al eerder heb ik een tweetal klachten ingediend tegen de Politie. Deze zijn naar mijn idee niet goed behandeld en ik ben door de dienstdoende Officier van Justitie niet op de hoogte gesteld van het verloop van het onderzoek en de uitkomsten daarvan. Tevens is door mij een klacht gedeponeerd bij de Ombudsman in verband met de gedragingen van de Nederlandse Politie. De politie heeft deze klacht aangegrepen om het nog bonter te maken en te beginnen met een hetze tegen mijn persoon. Men begon mij tijdens mijn werk te intimideren en te schofferen. Ook werden er bedreigende en provocerende uitlatingen gedaan. De Politie wilde me duidelijk maken dat ik moest oppassen en geen recht op privacy zou hebben.Sterker nog : ik zou geen enkel recht hebben ! Dit alles in samenwerking met de Turkse Politie. İk word middels microfoons en camera’s scherp in de gaten gehouden, ook in mijn priveomgeving. Dit omdat ik een beroep doe op mijn recht op privacy en bescherming van mijn persoonlijke levenssfeer.
Dit is zo erg geworden dat ik mijn werk niet meer heb kunnen doen en genoodzaakt was ontslag te nemen.Door deze onrechtmatige observaties ben ik al zeker 20 keer verhuisd. Hierdoor heb ik twee en een half jaar niet kunnen werken en ben daardoor inkomsten misgelopen. Sinds een klein jaar ben ik weer begonnen met werken, alleen dat gaat met horten en stoten, aangezien de Politie weigert te stoppen met haar intimiderende praktijken. De Politie meent dat ik een verklaring moet geven voor de klachten die ik heb neergelegd. Dit is natuurlijk een eis waar ik geen gehoor aan wens te geven. Deze provocaties zijn uit den boze en passen niet in de lijn van het beleid van de Nederlandse rechtstaat, is mij geleerd.
U zult begrijpen dat ik pas tevreden ben als deze klacht tot op de puntjes wordt onderzocht en dat alle dienstdoende politiefunctionarissen op non-actief worden gesteld.Ontslag zou het eindstation moeten zijn.
Met andere woorden: İk wens dat deze praktijken snel eindigen zodat ik mijn werk naar behoren kan doen.
Ik zou het op prijs stellen als ik gedurende het lopende onderzoek op de hoogte wordt gehouden van het verloop hiervan. Dit is volgens mij ook een verzoek dat door de Nederlandse wet wordt gehonoreerd.
U kunt mij bereiken via het emailadres: [email protected]
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn als alle dienstdoende politiefunctionarissen op non-actief worden gesteld.Het eindstation is ontslag. Ook wens ik een financiele genoegdoening voor de periode van twee en een half jaar dat ik niet heb kunnen werken.
Ook wil ik kenbaar maken dat ik op geen enkele wijze contact wens te hebben met de Politie, zeker niet tijdens mijn werk in de lijn (VOİP). Er wordt namelijk op verzoek van de Politie omgeleid enof doorverbonden naar de CİE en overige functionarissen. Dit is zeer storend en het ergert me ontzettend!


