Klacht: schadevergoeding geeist

ondervloerlaminaat op 17 februari 2021 over Politie in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Politie
Categorie Overheid
Status Nieuwe klacht
Datum 17 februari 2021

Een individu heeft een klacht ingediend bij verschillende instanties, waaronder de politie en lokale overheden, waarin hij een schadevergoeding eist voor de afgelopen 25 jaar huur. Hij stelt dat er een ernstig probleem is met de flat en dat er verantwoordelijkheden liggen bij de verhuurder en de gemeente. Daarnaast vraagt hij om ontslag van personeel dat volgens hem niet professioneel handelt.

Mijn Klacht:

Mijn Klacht
Aan: [email protected] ; [email protected] ; [email protected] ; [email protected] ; [email protected]
Verzonden: woensdag 17 februari 2021 21:17:39 CET
Onderwerp: Fw: live stream

Verzonden: woensdag 17 februari 2021 21:10:21 CET
Onderwerp: live stream

Een kopie hiervan kunt u alvast terugvinden op klacht.nl

Mbt …xyz…. meld ik mij bij deze aan,

met daarbij de mededeling dat deze flat blijft staan en u als verhuurder, en als stadsdeel en als gemeente , inclusief

het wijkteam, eerst een megaschandaal heeft op te lossen

met een schadevergoeding voor de afgelopen 25 jaar van mijn totale huur terug met daarbovenop schadevergoeding,

ontslag van divers personeel die de werkvloer als spelletjes speelplek gebruikt en de fysieke en mentale mishandeling die

eigen haard heeft gefaciliteerd en mij tot in het oneindige heeft laten herhalen wat er aan de hand was terwijl ik in een uitputtende situatie werd gebracht en gehouden

Let op ; het weerwoord van alle partijen is dat er niets is geconstateerd maar dat was onderdeel van hun spelletje, leugens zowel mondeling als schriftelijk, letterlijk zeggen dat het niet gehoord en gezien werd , ook als het gefilmd was, afspraken maken en niet nakomen, of wel nakomen als ik op mijn initiatief een afspraak maakte en dan werd er gezegd dat ik niet geweest was, Dus heb ik een hele verzameling aan bewijsmateriaal die vervolgens opzij geschoven wordt , ik noteer dit omdat iedereen dit kan overkomen. Mijn oproep tevens wie is dit nog meer gebeurt want ze treiteren mee ipv dat ze helpen geven ze er nog meer problemen bij. Ook het wijkteam is niet objectief en lopen aan de leiband van de gemeente en de verhuurder en proberen te framen bv door mij te beschuldigen dat ik met een mes op balkon zou hebben gestaan, wat nonsens is, om op die manier mijn huis in te komen, met 4 man en een hoop poeha, incl foulleren en ongevraagd toegang tot mijn woning te verschaffen dwz me nog een trauma er bij geven en verzuimd mij op mijn rechten te wijzen, nu maanden geleden en nog steeds in shock. Ik zal de enige niet zijn die dit meemaakt. Iedereen die dit soortgelijks mee maakt, maak het bekend op klacht.nl want ze vegen het onder de mat en laten je desnoods sterven want het interesseert ze niet en het is tijd dat dat bekend gaat worden dat ze zo met mensen spelen tot je er aan bezwijkt of je hersenen erop hebt stukgedraaid en dat is niet aantoonbaar maar wel een logisch gevolg.

Gewenste Oplossing:

Gewenste Oplossing
25 jaar schadevergoeding, en totaal huurbedrag retour, ontslag van divers personeel bij eigen haard, en gemeente amsterdam en het wijkteam, en verbod op verhuur van woningen door eigen haard.

In eind 2017 en begin 2018 heb ik pas sinds 1988 opknapwerkzaamheden in mijn woning gehad en werden enkele ramen vervangen die NOOIT goed hebben gezeten waardoor het altijd koud was en er werd nooit wat aangedaan omdat men het zelf niet constateerde pas toen een raam lek raakte ging men eens nadenken, ik leefde inmiddels met 2 lagen plastic en en zilverfolie voor mijn ramen in de winter , totaal middeleeuws. Dat is eigen haard. en daar hoeven geen nieuwe flats voor te worden gebouwd maar GOED ONDERHOUD gepleegd en de ramen meteen goed laten zetten.

en alles wat ik hier heb meegemaakt valt onder marteling,

waar ik nu nog last van heb en aan het herstellen ben.

met de godverjezus verklaring dan wel belediging er boven op dat ik hypochonder zou zijn terwijl alles verklaarbaar is ; ik kreeg migraine door hun, mijn darm lag stil met een mega verstopping door alle stress die ze me gaven, mijn slaap werd me onderbroken, waardoor ik alleen nog maar moe was, mijn eet, slaap, waak ritme raakte totaal in de war en ontregeld waardoor ook mijn suikerspiegel van slag raakte met stress erboven op had ik vaak griep omdat mijn weerstand naar beneden ging, om enkele voorbeelden te noemen, ik heb binnen mijn woning totaal de boel aan moeten passen en zovaak mijn huis uit gevlucht en deze groepen blijven in de discussiemodus en in de herhalingsmodus en vinden het fijn om je 25 jaar lang te laten herhalen en dan nog steeds laconiek te doen terwijl je in overlevingsstand staat.

door het treiteren en angst aanjagen en lastig vallen en uitschelden en naroepen en hinderen op allerlei manieren , doodgetreiterd worden tot op het bot

waar mijn huisdieren ook onder hebben geleden,

Ik heb op een paar jaar na geen woongenot gehad en mijn huis gereduceerd tot overlevingskamp,

ik heb geen leven kunnen opbouwen en ook mijn recht op voortplanting is me ontnomen.

U blijft echter een loopje met me nemen.

Wilt u publiciteit of kunnen we dit achter de schermen oplossen.

Eigen haard moet verboden worden om woningen te verhuren.

Ik wil graag binnen 1 week na ontvangst een reactie,

of u met advokaten aan de slag wilt en een hoop media / publiciteit

of dat u liever eerst media / publiciteit wilt met een advokaat

of zonder. Ik begin net bij te komen van alles na in september nog bedreigd te worden en in januari meerdere dagen achter elkaar overlast te hebben en dan nog in februari in de avond nadat ik kontact had met de politie voor inzage in mijn dossier omdat ik nu boven op alles een dossier heb opgebouwd terwijl er tegen hun een dossier zou moeten worden opgebouwd maar ook de klachtenafhandelaar werkt de klachten letterlijk weg en doet er niets mee, wat ik dan weer aan moet tonen terwijl ze (vrouw) dat door de telefoon heeft gezegd en ik ook geen klacht daarover kon indienen want die zou bij haar terecht komen. Ook op de website politie een klacht indienen is maar een zeldzame keer een reactie op, en op het buro nemen ze al jaren geen aangifte van me aan mbt dit onderwerp

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Politie

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Politie nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ondervloerlaminaat
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM