Klacht: politie is identiteitskaart kwijtgeraakt

polen-p op 09 november 2015 over Politie in de categorie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Politie
Status Nieuwe klacht
Datum 9 november 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij aanhouding na verkeerscontrole heb ik mijn identiteitsbewijs niet teruggekregen, politie werkt niet echt mee zegt 2 a 3 dagen nodig te hebben voordat zij weten wie de dienstdoende agenten waren op dat moment en ik moet maar aangifte gaan doen dat ik hem ben kwijt geraakt,behalve dat dit niet waar is heb hem gewoon niet terug gehad ik moet maar een nieuwe gaan aanvragen ik ben werkzaam i de bouw vaak buiten de stad heb hem keihard nodig, woon in Den Haag en politie Den Haag weigert aangifte van vermissing op te nemen als ik dat wel wil moet ik maar naar Rotterdam ook moet ik dat persoonlijk doen mijn dochter werd afgesnauwd en weggestuurd dan gaat dit behoorlijk was kosten met zich meebrengen omdat ik dan gedwongen vrij moet nemen plus de kosten van een nieuwe spoed i.d.

Gewenste Oplossing:

als ik mijn i.d. terug heb gekregen want die moet daar zijn

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Politie

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Politie nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM