Mijn Klacht:
D.Mil van politie eenheid Utrecht. Dienstnummer UTR18921
Op 20-05-2021 heb ik contact gelegd met de politie Utrecht vanwege zorgen over mijn minderjarige dochter. Tijdens een bel moment heb ik en een getuige 2x het geluid van een klap gehoord, waarna mijn dochter verschrikkelijk moest huilen. ondanks dat het videobellen was heb ik dit niet gezien alleen gehoord .Mijn dochter had de telefoon de hele tijd op de bank liggen, was zelf buiten het bereik ,maar alles was wel hoorbaar.
Ik schrok hier van en maakte mij zorgen ik zit 2 uur bij mijn , dochter vandaan . De meldkamer zei dat ze de collega’s naar het opgegeven adres zouden sturen om te kijken of alles goed was. Vervolgs word ik gebeld door de heer D.Mil en vroeg mij of ik een opname had van dit gesprek die had ik , echter ben ik pas gaan opnemen na het voorval .Ook vertelde hij mij dat hij met moeder had gesproken en mijn dochter appart en dat alles oke was want het huis zag er netjes uit .
Later heb ik nogmaals via WhatsApp aan hem gevraagd of hij alleen met mijn dochter had gesproken en alleen met mijn ex waarop hij zei ja dat had ik ook telefonisch al aan jou laten weten we hebben ze afhankelijk ,van elkaar gesproken.
Echter verklaard mijn dochter iets anders , wat ook terug komt in de rapportage die ik heb ontvangen vanuit veilig thuis. Meneer D.Mil had een vermoede dat ik alleen maar even had gebeld omdat er een onderlinge afspraak tussen mij , en mijn ex niet was nagekomen.Echter benoemd hij daarbij dat dit wel een aanname is .Verder meld hij dat de strijd tussen ouders ervoor zorgt dat de kleine er later last van zal krijgen ,wel als er elke keer politie moet komen ,voor het niet nagekomen afspraken.
Ik belde de politie vanwege het geluid van 2x een klap wat ik niet alleen heb gehoord ik was op dat moment met meerdere personen .Daarna moest mijn dochter huilen.
D.Mil heeft nooit onafhankelijk met mijn ex en mijn dochter gesproken hij heeft alleen met mijn ex gesproken in de opening van de voordeur wel is hij even binnen geweest om een beertje te geven aan Tess.
Tess heeft verklaard dat er wel degelijk wat was voorgevallen ,echter viel het oog alleen op de netheid van de woning dus dan is er niks aan de hand .
ook doet meneer aannames en doet het af als scheidingsproblemen en niet nagekomen afspraken.
Echter was dit totaal niet aan de orde .
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn wanneer Meneer D.Mil deze foute informatie rechtzet die richting de instantie veilig thuis is gegaan . ook hoop ik dat ik in het vervolg wanneer ik de politie nodig heb hun het beeld over mij ,kwijt zijn dat ik een ex ben de vervelende zeurende ex die maar weer eens belt .
Hij heeft dusdanig onjuist gehandeld en ook tegen mij gelogen .
Hoe kan je een inschatting maken wanneer je alleen met de ouder spreekt die mogelijk het geweld heeft gepleegd ?
Ook heeft hij onjuiste data's gerapporteerd en zou graag willen dat ook dit veranderd word.

