Mijn Klacht:
Ik hebt aangiften gedaan op 3 augustus 2020 bij Politie Veranda Rotterdam , tegen paar Roemenen Criminele ,naar de aangifte is mijn dochter benader per SMS door dhr.S.Bravenboer met de vraag met mij in contact te willen opnemen, Ik vind vreemd dat hij eerst mijn dochter onderzoeken en haar lastig vallen terwijl kan mij direct bellen ,nadat mijn dochter geef hm mijn mobile nummer verzonden per sms naar zijn mobile nummer ,en bel hij mij en wilde dat ik nog een gesprek met politie hebben maar met de Recherche team Zuidplein.
Ik was akkoord dat te doen en is afs.gemakt voor 10 augustus 2020 om 10 :00uur bij Politie Zuidplein,
Ik hebt als aanvoelende informatie verstrekt en ben weg gegaan ,vanochtend ontvang mijn dochter rond 08:00 uur een e-mail met vragen of haar moeder in de Waar is omdat hij vind dat ik warrig was,dat was dhr,J.van Bree die ene met wie gisteren gesproken had tijdens de aangiften ,mijn dochter is echt bezorg en bang dat deze agent wil mij laten opnemen in een Psychiatrische ziekenhuis anders zal hij de e-mail niet naar haar gestuurd Wij zijn echt lastig gevalen door deze 2 rescherseours,mijn dochter hebt niet inhestemt om haar te bellen .sms-en of haar e-mailen ,haar mobile nummer is niet bekend bij Politie en zij is een zaken vrouw en werkt met veel personeel en schamen omdat is vak gebeld door deze 2 agenten ,Ik voel mij bedreigd door zijn e-mail en bang ben dat deze 2 agente Riagg zal op mij bellen,
De aangifte is gedaan voor paar Roemenen criminele wie woont op het adres Zuidplein 386,3083MD te Rotterdam en ik denkt dat deze agenten moet met hun bezig houden met deze criminelen te onderzoeken en niet met mij en mijn dochter of vragen stellen of ik gek ben, ik hebt al mijn advocaat ingeschaald omdat deze agente gaan te veer en bedreigt door deze agenten en vrees van mijn leven. De aangifte heeft deze nummer:
PL1700-2020250160-2 en is opgenomen door mevrouw M.A.Elezerman van Politie Veranda Rotterdam .
Mijn mobile nummer is :06-40441305,ik won op de Wevershoekstraat 488,3083 CZ Rotterdam ,mijn naam is Ioana Dinita geboren op 22-10-1954
Gewenste Oplossing:
Ik ben niet tevreden omdat op 24 augustus 2020 bel ik de politie omdat mijn leven in gewaar was en ben bedreigt door de Roemenen voor wie aangifte hebt gedaan ,de politie is niet verschijnen en ik moet terug bellen naar 4 uur wachten dat ik hoeft niet meer op politie wachten ,
Op woensdag 5 augustus mijn voordeur is kapot geslagen en moet ik met spoed de sleutels verander bvia mijn huisbas Woonstad Rotterdam,ik hebt gemeld bij Politie en wil ik aangifte doen en is mij beloof dat ik kan en moet nog bellen naar politie voor een nieuwe afspraak,ik hebt ook gemeld tijdens de telefoniosche gesprek met dhr.S.Bravenboer en hebt mij verzekerd dat maandag zal collega de aangifte aanemen ook voor de inbraak.gisteren was geen spraken meer voor een 2e aangifte en ik wil nog doen maar waar moet melden als bij politie niet kan?

