Mijn Klacht:
Ik schrijf hier een ervaring om te laten lezen hoe dit uit de hand kan lopen.
IK WIL GEEN REACTIES MET HOE DOM, DOM, DOM ZE IS GEWEEST.
DAT WETEN WE INMIDDELS WEL!!!
Mijn vriendin heeft via internet een lening aangevraagd en kreeg via Whatsapp een reactie van ene Stefan Schönbächler.
Uiteindelijk kwam ik er achter dat deze man een Duits telefoon nummer gebruikt
049 15735988349
Een Frans mail adres:
[email protected]
Verder maakte hij gebruiken van brief papier van de Banque Acrigole uit Frankrijk.
Mijn vriendin werd diverse keren verzocht geld over te maken via money pay in Tilburg, dan zou zij de creditcard toe gezonden krijgen. Dit is een creditcard van UBA bank of Africa, gevestigd in Afrika. De bedragen liepen nogal uiteen om diverse redenen en heeft nu een totaal van €6000,–
Een paar,dagen later kreeg zij via whatsapp de pin code toegestuurd.
HELAAS WAS IK HIER NIET VAN OP DE HOOGTE, ANDERS WAS HET NIET ZO UIT DE HAND GELOPEN EN HAD IK AL EERDER INGEGREPEN.
Ze heeft toen geprobeerd te pinnen bij Rabobank en later bij de ING, dit zonder resultaat. Na contact te hebben gehad met die Stefan moest zij het bij de ABN AMRO doen daar zou de creditcard mee gekoppeld zijn.
Natuurlijk is het daar ook niet gelukt..
Een dag later kreeg ze een bericht dat ze €1250,– over moest maken omdat ze bij de verkeerde banken geprobeerd had te pinnen.
Ook is er bij Banque Acrigole in Amsterdam een lening aangevraagd op haar naam van €50.000,– omdat zij een kopie paspoort opgestuurd heeft.
Toen hebben ze mij van het gehele verhaal op de hoogte gesteld.
Kortom een grote puinhoop en een hoop verdriet.
Wij hebben de politie ervan op de hoogte gebracht en aangifte gedaan.
Helaas wilde/kon de politie niet helpen en heeft ook geen proces verbaal gemaakt.
Met reden dat ze geen samenwerking hebben met Frankrijk en Duitsland.
(Belachelijk, ik heb het idee dat we niet serieus genomen worden)
Wij hebben inmiddels ook slachtofferhulp en Rechtsbijstand in gelicht, maar ook die vragen om proces verbaal.
Dus onze vraag is nu: waar moeten we naar toe om geholpen te worden.
Alle advies en raad is welkom.
Ik weet dat mijn vriendin een hele domme zet gedaan heeft en daarvoor nu heel veel lesgeld betaald heeft, maar ik wil er alles aan doen om haar te helpen.
DUS MENSEN PAS OP EN ZORG DAT JE NIET IN DIT NETWERK VERSTRIKT RAAKT!!!
Gewenste Oplossing:
Wanneer wij ondanks dat wij weten die een hele domme zet geweest is, TOCH SERIEUS GENOMEN WORDEN!!!
HIERBIJ IS ALLE HULP WELKOM

