Klacht: geen aanbiedingen

m sneller op 01 augustus 2023 over Plus in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Plus
Categorie Supermarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 1 augustus 2023

Een klant van Plus uit haar teleurstelling over het ontbreken van aanbiedingen en producten in de winkel. Ze wilde een broodje gezond en een gebakje uit de aanbieding kopen, maar beide waren niet beschikbaar. De klant vergelijkt haar ervaring met een eerdere bezoek aan een andere vestiging waar ze wel kon vinden wat ze zocht.

Mijn Klacht:

hallo
allereerst wil ik zeggen dat et een prachtige zaak is
maar ik kom vanmiddag in de zaak en ik wil een broodje gezond hebben maar die was er niet meer ik heb er naar
r gevraagt maar ze konden er ookk geen een meer klaar maken toen dacht ik ga mezelf eens verwennen met een lekker gebakje uit de aanbieding maar die was er ook niet meer hoe laat moet ik in de zaak zijn om wel te kunnen kopen wat ik wil ik ben tijdends de verbouwing in heerde geweest daar kon ik wel kopen wat ik wou dus dan maar weer naar heerde of naar de plus ik vind het heel jammer want et is een super mooie zaak

vr gr martha sneller

Gewenste Oplossing:

dat ik gewoon mijn boodschappen kan doen zoner dat dat het er niet meer is

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Plus

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Plus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door m sneller
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer