Klacht: Service van niks!!!!!!!

M.Wietsma op 12 oktober 2015 over Piet Klerkx in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Piet Klerkx is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Meubelwinkels
Status In behandeling
Datum 12 oktober 2015

Een klant van Piet Klerkx heeft een klacht ingediend over de verkleuring van hun stoffen bank, die na zes maanden een halve beige en een grijze kleur vertoont. Ondanks het advies van de verkoopster om een duurdere stof te kiezen, werd de klacht door de klantenservice afgewezen, waarbij de klant het gevoel kreeg niet serieus genomen te worden.

Mijn Klacht:

In Januari hebben wij onze stoffen antraciet twee en driezits bank gekregen.
Wij hebben deze gekocht in de vestiging Amsterdam voor de prijs van €3000.
Op aanraden van de verkoopster hebben wij een duurdere stof genomen die niet snel zou verkleuren.
Nu na 6 maanden hebben wij een halve beige bank én een grijze bank die in dezelfde ruimte staan.
Eerst in Amersfoort geweest, daar zei de mevrouw achter de balie dat dit ongelofelijk is en dat dat niet kan en verwees ons naar de klantenservice.
We kregen heel snel een antwoord van de klantenservice: klacht afgewezen!
Wij in contact gegaan met de klantenservice.
Het kwam er op neer dat we niet zo moesten zeuren en dat we het konden verwachten!!!
Aangegeven dat ze het alleen van de foto hebben gekeken en dat ze niet eens de moeite namen om het zelf te komen kijken ( argument dat dat te duur is om iemand langs te sturen!) vonden wij, vaste klant dat erg vreemd.
Ze hadden een oplossing, we kregen een offerte om het te laten herbekleden voor de prijs van €1750 en dan was de zaak voor hun afgedaan.
Met ook de opmerking dat de bank zelf nog goed was en dat wij de beoogde 10 jaar er nog plezier van kunnen hebben.
Meer kunnen ze niet doen.
Ik vindt dit van een zaak die zegt dat service hoog in het vaandel staat een schande!!!?
Op de vraag of de servicemedewerker zelf met een beige én een grijze bank zich prettig zou voelen, kon hij ons gevoel begrijpen ,maar dan geen normale oplossing bieden vinden wij nogmaals een grote schande.

Gewenste Oplossing:

Een goede oplossing en normaal te woord worden gestaan. 6 maanden en een bankstel van €3000 rijp voor groot vuil is niet normaal!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Piet Klerkx over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Piet Klerkx in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM