Mijn Klacht:
Na veel ellende voordat eindelijk mijn bankstel en eet tafel stoelen waren bezorgd ,door Piet Klerkx, kwam ik binnen 2 weken erachter dat de 2 zits aan de achterzijde was beschadigd. Ik heb gelijk gebeld met Piet Klerkx. Ik kreeg een dame aan de lijn die het erg vervelend vond. Zij gaf aan dat ik foto’s van de beschadiging moest maken en deze mailen naar Piet Klerkx. De schade is een gaatje in de stof aan de achterzijde van de 2 zits. De bezorgers hebben 2 weken gelden de bankstel uitgepakt en op juiste plek in de woonkamer geplaatst. De 2 zits met de rug tegen het raam / vensterbank en de 3 zits in de L vorm tegen de muur.
Vorige week maandag viel de verwarming uit, die onder de vensterbank zit waar de 2 zits voor staat.
Ik schoof de 2 zits naar voren om bij de verwarming te komen. Toen zag ik de schade in de rugzijde van de 2 zits.
Foto’s gemaakt en gemaild naar Piet Klerkx. Na 4 dagen werd ik gebeld door Piets Klerkx. De medewerker van Piet Klerkx las mij voor dat Piet Klerkx de schade niet gaat oplossen. Ik had deze transport schade binnen 3 dagen moeten melden. Volgens Piet Klerkx zit de schade op een prominente plek en had ik deze binnen 3 dagen moeten melden.
Hoezo is de achterzijde van de bank die op de juiste plek is geplaatst door de bezorgers van Piet Klerkx, met de rug tegen het raam, een prominente plek? De rugzijde van de bank is geen prominente plek! Een prominente plek is een plek waar je tegen aan kijkt, die in het zicht valt en niet een plek waar achter moet kruipen om deze te kunnen zien.
Na de moeizame levering van Piet Klerkx hebben zij mij een een beschadigde bank geleverd waar ik duizenden euro’s voor betaald heb.
En nu proberen onder deze wanprestatie te kopen met een dooddoener dat ik binnen 3 dagen deze schade had moeten melden.
Ik verlang van Piet Klerkx dat ze mij een onbeschadigde bank leveren en dat ze deze schade oplossen.
Aicha
Gewenste Oplossing:
Door het herstellen van de schade of leveren van een nieuwe 2 zits

