Klacht: Webshop: Hoever kan je als bedrijf zakken

Micha op 10 maart 2021 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 10 maart 2021

Een klant heeft een stofzuiger gekocht via de webshop van Philips, maar deze functioneerde niet naar behoren. Na contact met Philips zou de stofzuiger worden opgehaald voor vervanging, maar de klant ontving geen vervangend product zoals beloofd. Herhaaldelijk contact met de klantenservice leverde geen oplossing op, en de order bleef vastzitten.

Mijn Klacht:

Stofzuiger gekocht via de webshop van Philips. Helaas zoog hij wel maar kon ze snoer niet inrollen. Hierover contact gehad met Philips welke de stofzuiger 2 dagen later zou laten ophalen voor een vervanging. Netjes wat er besproken was op de mail gekregen. Niets aan de hand, stofzuiger wordt netjes opgehaald…..maar geen vervangend product in de dagen erna zoals besproken. Contact opgenomen met Philips voor het weekend zou ik de nieuwe stofzuiger ontvangen. Dus in het weekend maar weer contact opgenomen, medewerker geïrriteerd omdat er weer contact wordt opgenomen! helaas blijkt opeens dat de order vast zit. Wordt opgelost volgende dinsdag komt de stofzuiger echt. Dinsdag natuurlijk niks ontvangen van Philips 3x raden weer contact opgenomen. Nee de order zit nog steeds vast waarschijnlijk donderdag……Dus maar weer contact opgenomen op woensdag om me order te laten annuleren aangezien het RMA nummer nog steeds onbekend was, en ja de order zit nog steeds vast….Philips gaat kijken of ik in aanmerking kom voor een creditering (ja dit was serieus zo gemeld) aan de Philips medewerker luister het maar na op de opname. Het was dan ook erg spijtig dat ik de zojuist besproken zaken niet bevestigd kon krijgen op de mail, omdat volgens de medewerker het beleid van Philips in precies die week was veranderd en ze geen loze beloftes meer mochten delen per mail. Kennelijk gebeurt dit zo vaak bij Philips dat zelfs Philips hun loze belofte beleid snel moesten aanpassen….Mijn laatste aankoop bij deze webshop.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug waar ik in Nederland nog steeds recht op heb en niet in aanmerking hoef te komen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Micha
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM