Mijn Klacht:
Op 25/11 heb ik twee airfryers besteld (met de korting van ING) via de Philips webshop. 1 van de airfryers is geleverd op 27/11. Het was bedoelt als kado aan mijn twee tantes voor sinterklaas.
Daar begon de ellende. Ik heb 29/11 gebeld met de klantenservice en die hebben een zogenaamde onderzoek gestart omdat het in hun systeem staat dat er 2 verzonden zijn. Het zou in eerste stantie maximaal 3 werkdagen duren voordat ze een antwoord hadden, daarna werden het er maximaal 8 en vervolgens 11.
Het is nu werkdag 11 en bij Philips is de status van het onderzoek ”geen antwoord van de tweede lijn”. Deze tweede lijn bestaat uit 1 werknemer en dat is Yorgos. De klantenservice beweerd dat ze niet kunnen bellen met Yorgos, enkel communicatie kunnen voeren via post of email.
Ik heb zo vaak gebeld in de hoop een medewerker aan de telefoon te krijgen die dat extra service zou bieden en zou zeggen ”sorry meneer, ik bel direct met Yorgos of zijn manager”. Ik ben beloofd meerdere keren terug te gebeld worden maar geen een van hen heeft mij gebeld tot nu toe. Ik heb gebeld met Christina, Maria, Alexandra, Yvon, Robert-Jan, Henny en Hypocratis.
De klantenservice kon mij ook niet doorverbinden naar de manager Sissy, want ….
Een airfryer HD9560/90 op de website weegt 7,99KG zonder verpakkingsmateriaal/accessoires/doos. De tracking trace geeft aan dat het pakket 10,36KG weegt. Dit is naar mijn mening een duidelijk verhaal. Ik snap dan ook niet waarom er een onderzoek naar loopt welk nu na 2 weken nog steeds niet is gesloten.
Gewenste Oplossing:
Ik zou heel graag mijn tweede airfryer willen ontvangen, deze week nog.

