Klacht: Stofzuiger FC9331/09 – refnr: 60-0023102835

Zerhouni op 14 oktober 2020 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 14 oktober 2020

Een consument heeft een Philips stofzuiger FC9331/09 aangeschaft, maar na enkele keren gebruik verloor deze zijn zuigkracht. Na een reparatie onder garantie bleek het probleem niet verholpen, en bij een tweede aanmelding, net buiten de garantieperiode, werd er 85 euro in rekening gebracht voor een defect onderdeel. De consument is ontevreden over de afhandeling en het gebrek aan professionaliteit van Philips, aangezien de stofzuiger na de reparatie nog steeds defect was.

Mijn Klacht:

we hebben deze stofzuiger gekocht en bij een aantal keren te hebben gebruikt had die al geen zuigkracht meer. aangemeld voor reparatie ( viel toen nog onder de algemene garantie, kregen we hem terug hier na 2 keren de stofzuiger te hebben aangehad was die er weer meer gestopt ( geen zuigkracht) meer.

wederom aangemeld ( viel 1 dag buiten garantie termijn ) mochten we 85,- betalen voor een stekker roller die defect was totale onzin want was duidelijk in de beschrijving aangegeven dat het ging om de zuigkracht. maar dat was om de 85,00 te verantwoorden vanuit Philips.

bij het terug krijgen van de stofzuiger, was die nog steeds even defect als de eerste keer dat we hem hadden opgestuurd. U zult begrijpen wij zijn woedend op dit onprofessionele handelen vanuit Philips.

Na het bellen en opnieuw het aan moeten maken van een dossier en referentie nummer, werd ons verteld of het nog een keer willen op sturen a 23,95 DHL kosten extra weer te moeten betalen.. en met de kans van reparatie van 0%

Nu werd ons verteld dat er een product expert bij de zaak betrokken wordt, wij houden de mensen hier op de hoogte van de aangedragen oplossing al hebben wij totaal geen vertrouwen meer in Philips.

Stofzuiger prijs in de winkel 75,00 inmiddels over de 250,00 aan kosten.. en we worden nog steeds op kosten gejaagd .

Philips doe hier wat aan!!

Gewenste Oplossing:

Als we de gemaakte kosten retour krijgen en een werkende stofzuiger hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Zerhouni
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM