Klacht: Shell / Phillips actie

gerholt op 05 februari 2013 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Philips heeft overeenstemming met de klant bereikt over een passende oplossing.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 5 februari 2013

Op 9 december 2012 heeft een klant een stofzuiger besteld via een actie van Shell en Philips, maar na de bevestiging bleef het stil. Na meerdere telefoontjes met Philips, waarin werd aangegeven dat de bestelling niet goed was doorgekomen en dat het bedrag zou worden teruggestort, ontving de klant uiteindelijk geen terugbetaling en geen verdere communicatie. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 9 december 2012 hebben wij voldoende Shell kortingsbonnen gespaard en hebben wij op de site van shell een cadeau uitgezocht (de PowerPro AnimalCare-stofzuiger zonder zak) met 50 % korting. Op dezelfde dag is de stofzuiger besteld en betaald en hebben wij een bevestiging ontvangen van Philips. Toen hoorden we een tijdje niets….Omdat de stofzuiger bedoelt was voor een kerstcadeau, hebben we voor kerst 2 keer telefonisch contact gehad met Philips waar onze stofzuiger bleef. De ene keer vertelden ze dat de bestelling niet goed door was gekomen (wel vreemd dat we een bevestiging hebben ontvangen) en de andere keer zouden ze het bedrag van € 115,00 direct terugstorten en moesten we de bestelling maar opnieuw uitvoeren. Toen hoorden we een hele tijd niets….ook geen bedrag werd er teruggestort, dus een niewe bestelling hebben wij niet gedaan. Begin januari maar weer contact opgenomen met Philips of ze onze stofzuiger nog konden leveren en anders het geld terugstorten. Philips kon het product niet meer leveren met de korting en het bedrag werd (weer) teruggestort. Omdat we het allemaal erg vervelend vonden worden hebben we de medewerkster gevraagd of we een leidinggevende konden spreken over de kwestie. Helaas ging dat niet zomaar….vreemd dat een leidinggevende dan niet ’thuis’ geeft en niet zijn/haar verantwoording neemt. Na een aantal weken weer niets vernomen van Philips en geen bedrag teruggestort. Maar weer contact opgenomen met Philips en de medewerker melde ons dat het bedrag binnen 10 dagen teruggestort zou worden en stuurde via de mail een code die we konden gebruiken om de stofzuiger alsnog te bestellen met dezelfde conditie als de shell actie (50 % korting). Nadat we eindelijk het bedrag van € 115,00 terug hebben ontvangen (31 januari 2013) hebben we toch een poging gewaagd om de stofzuiger alsnog te bestellen met de toegestuurde code. Helaas is dit niet gelukt…..de code was niet geldig. We hebben niet meer de energie om nog contact op te nemen met Philips, ten eerste omdat je een half uur per keer aan de lijn hangt voordat je een medewerk(st)er spreekt en ten tweede de contacten die we hebben gehad waren niet al te vriendelijk en niet betrouwbaar.

Gewenste Oplossing:

Een PowerPro AnimalCare-stofzuiger zonder zak te kunnen bestellen minimaal onder de voorwaarden van de Shell actie!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 13 februari 2013 om 11:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips heeft overeenstemming met de klant bereikt over een passende oplossing.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM