Klacht: Senseo warmt niet meer op

straddlepc op 01 februari 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 april 2012
Reactie van het bedrijf:

Philips is in overleg met de klant tot een passende oplossing gekomen.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 1 februari 2012

Een consument heeft op 10 januari 2011 een Philips Senseo Latte HD7850 aangeschaft, maar het apparaat stopte op 18 januari 2012 met verwarmen en werkt inmiddels helemaal niet meer. Ondanks dat de garantie slechts één jaar bedraagt, vindt de consument dat een apparaat van Philips langer zou moeten meegaan.

Mijn Klacht:

Wij hebben op 10-01-2011 een Philips Senseo Latte HD7850 Zwart aangeschaft op 18-01-2012 deed het apparaat niet meer verwarmen dus lauwe koffie nu doet het apparaat helemaal niets meer.
De garantie volgends Koffiecenter.nl is maar 1 jaar dus dikke pech maar je mag toch wel als consument verwachten dat een apparaat van Philips wel wat langer mee gaat dan een jaar

Gewenste Oplossing:

In ieder geval een kosteloze reparatie of een nieuw apparaat

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 12 april 2012 om 12:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips is in overleg met de klant tot een passende oplossing gekomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM