Klacht: Senseo Sarista

Prina de Nooijer op 29 januari 2013 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 maart 2013
Reactie van het bedrijf:

Philips heeft op 1 februari 2013 via e-mail contact opgenomen met de klant. Op die manier heeft Philips meer informatie gegeven aan de klant.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 29 januari 2013

Een vrouw ontving voor haar verjaardag een Senseo Sarista koffiezetapparaat van haar dochters, compleet met een grote doos die zeven verschillende koffieboonsoorten beloofde. Tot haar teleurstelling bleek er echter slechts één soort koffiebonen bij het apparaat te zitten, wat leidde tot frustratie bij haar dochters, vooral gezien de prijs van het cadeau.

Mijn Klacht:

Voor mijn verjaardag kreeg ik het mooie koffiezetapparaat senseo sarista van mijn 2 dochters. Wat een verwennerij. Hele grote doos met op de buitenkant 7 verschillende koffieboonsoorten. Dat wordt proeven. De teleurstelling van mijn dochters was groot toen ik vertelde dat er maar 1 koffiebonenvulling bij zit, grap je mam! Nee HELAAS
Waarom stopt Philips deze doos vol met piepschuim en mogen we maar 1 soort gratis proeven. Natuurlijk ben ik blij met mijn cadeau, maar de teleurstelling van mijn dochters vergeet ik niet. Zeker niet als je weet wat ze ervoor moesten betalen.

Gewenste Oplossing:

Natuurlijk kan Philips de 6 ontbrekende altijd toesturen als goedmakertje. Dan pas kan ik echt stralend genieten van een kopje koffie met mijn divers erbij!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 05 maart 2013 om 15:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips heeft op 1 februari 2013 via e-mail contact opgenomen met de klant. Op die manier heeft Philips meer informatie gegeven aan de klant.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM