Klacht: Senseo melkopschuimer teflonlaag laat los

Debski24 op 12 september 2022 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
๐Ÿ”„ In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 โ˜…โ˜†โ˜†โ˜†โ˜†
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 12 september 2022

Een consument meldt dat de teflonlaag van zijn Senseo melkopschuimer begint los te laten, ondanks zorgvuldige verzorging en onderhoud van het apparaat. Hij uit zijn bezorgdheid over mogelijke gezondheidsrisico's en vindt het onacceptabel dat dit probleem zich voordoet bij een relatief nieuw apparaat.

Mijn Klacht:

Beste Philips Ondanks mijn zorgvuldige verzorging van het apparaat begint nu de zilverkleurige laag los te laten Ik ben bang dat dit schadelijk is voor mijn gezondheid. Los daarvan zou het niet mogen gebeuren omdat het apparaat niet eens zo oud is en ik het goed onderhoud. Mvg D.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen dat Philips mijn apparaat repareert of vervangt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philips

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Debski24
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM