Klacht: Schroefje weg, dan nieuw apparaat kopen!

LenaLijstje op 22 juli 2022 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 22 juli 2022

Een consument heeft een Philips keukenmachine model HR7775, waarvan een essentieel onderdeel, een vleugelmoertje, verloren is gegaan tijdens een verhuizing. Aangezien dit onderdeel niet apart verkrijgbaar is, moet de consument een nieuw apparaat kopen, wat als een onduurzame oplossing wordt ervaren. De consument verzoekt Philips om het schroefje te sturen, waarbij hij bereid is om ervoor te betalen.

Mijn Klacht:

Ik ben in het bezit van een Philips keukenmachine model HR7775.
Onder de mengkom zit linksdraaiend schroefdraad met daarop een soort vleugelmoertje. Dit moertje is helaas bij de verhuizing verdwenen. De mengkom is niet meer apart te koop. Het schroefje is ook niet in de handel te krijgen. Gevolg: ik moet een nieuw apparaat aanschaffen. Ik vind dit absoluut geen duurzame oplossing. Daarom mijn verzoek om mij zo’n schroef te sturen. Uiteraard wil ik ervoor betalen!

Gewenste Oplossing:

Graag een schroefje voor de mengkom. Dan kan ik hem weer gebruiken

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door LenaLijstje
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM