Klacht: Saeco intelia espressomachine

Renate1275 op 18 juni 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

Philips is in overleg met de klant tot een passende oplossing gekomen.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 18 juni 2012

Na een week gebruik van de Saeco Intelia espressomachine stopte deze na vier dagen met het malen van bonen, waardoor er geen koffie meer gezet kon worden. De klant is teleurgesteld over de service, aangezien de machine voor reparatie vier weken kwijt is, en vindt dit onacceptabel voor een nieuw apparaat. De verwachting van kwaliteit en service van Philips is niet waargemaakt.

Mijn Klacht:

Wij hebben deze machine 1 week in gebruik. Na 4 dagen maalt de machine geen bonen meer…dus kun je geen koffie meer zetten!
Van dit apparaat qua prijs en merk verwacht je dit toch niet.
Bellen met de service afdeling de machine wordt opgehaald voor reparatie en die ben je dan 4 weken kwijt…dit is toch geen service.
Als iets een jaar oud is dan vind ik dit redelijk maar iets wat er na 4 dagen al mee stopt is gewoon nieuw. Het zou het zelfde zijn als je het uit de doos haalt en het doet het gelijk niet!

Ik had gedacht dat Philips wel anders om ging met service…gewoon slecht!,
Dit is geen service!

Gewenste Oplossing:

Het apparaat zou omgeruild moeten worden voor een nieuwe!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Philips beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Er is niets opgelost door Philips! Makkelijk om dat hier neer te zetten maar Philips heeft al die tijd niets van zich laten horen. Op de site staat in behandeling..... Nou je hoort en ziet niets hoor.... Wij hebben zelf het opgelost met de winkelier Nee Philips laat op dit gebied echt steken vallen!

Philips

Heeft op 26 juni 2012 om 09:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips is in overleg met de klant tot een passende oplossing gekomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM