Klacht: phillips senseo 7830

bf marini op 08 juni 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

Philips is in overleg met de klant tot een passende oplossing gekomen.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 8 juni 2012

Een consument heeft problemen ervaren met de watertank van de Philips Senseo 7830, die na minder dan een jaar gebruik defect raakte. Na eerdere klachten en het advies om een nieuwe watertank aan te schaffen, werd de consument nu verteld dat het probleem mogelijk aan de sensor van het apparaat ligt. Philips bood een kortingsvoucher aan voor een nieuwe machine, maar de consument twijfelt aan de waarde hiervan.

Mijn Klacht:

watertank van senseo geeft al gauw de brui aan om er twee kopjes koffie mee te zetten, al eerder over geklaagt bij phillips en kreeg te horen dat ik maar een nieuwe water tank moest kopen. ¨deze was nog geen jaar in gebruik*.ik had er nog een van mijn vorige apparaat in de kast liggen doordat ik bij de inleveractie voor bepaalde typesdie konden ontploffen een geheel nieuwe had gehad.ook deze tank leefde niet lang. als antwoord van phillips kreeg ik dit keer de vraag hoe oud het appparaat wasnou net 3jaar maar al na 1 jaar begonnen de problemen. nu werd mij verteld dat het aan de sensor in het apparaat zat. reparen zou duur worden dus ik kon maar beter een nieuwe aanschaffen. daar zou ik een voucher voor 20% korting voor krijgen opgestuurd. wat denk je dat ik daar in trap! weer zeker een hoop geld erbij leggen en dan maar weer wachten op de volgende klachten zeker.voor mij geen senseo meer. de eerste die ik had begon ook al snel met kuren.en je hoort rondom om je heen dat veel meer mensen al inmiddels hun tweede of derde al hebben.

Gewenste Oplossing:

alleen een voucher om met lage korting een nieuwe te kopen, wat ik dus niet doe!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 11 juni 2012 om 16:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips is in overleg met de klant tot een passende oplossing gekomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM