Klacht: Philips ‘in behandeling’.

Diq op 02 augustus 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Deze klacht is niet van degene die in 2010 een klacht heeft geplaatst. De klacht geeft geen concrete informatie waardoor Philips deze kan oplossen. De klant heeft een VOIP telefoonnummer achtergelaten wat bereikbaar is en de melding geeft “deze gebruiker...

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 2 augustus 2012

Een klant uit 2010 uit zijn frustratie over de langdurige status van zijn klacht bij Philips, die nog steeds 'in behandeling' is. Hij wijst erop dat zijn batterijen zijn leeggelopen door lekkage terwijl hij wacht op een reactie. De klant vraagt zich af hoe oprecht Philips is, gezien de aanhoudende onduidelijkheid over de afhandeling van zijn klacht en de kwaliteit van de producten.

Mijn Klacht:

Hoe oprecht is Philips indien ik bezie dat een klacht uit 7 december 2010 nog immer ‘in behandeling’ is? (pagina 84). Mijn batterijen zijn inmiddels leeggelopen door lekkage al wachtende in de ‘in behandelingstatus’!

Het is onjuist dat een produkt- of dienstleverancier eenzijdig kan concluderen dat een klacht naar tevredenheid van de klager is afgehandeld! Philips heeft nog altijd niet wensen te verklaren om wat voor reden zij slechte batterijen aan de trouwe merkklanten wenst aan te smeren! Mijn klacht is nog immer niet beantwoord!

Gewenste Oplossing:

Philips, verkoop geen gebakken lucht, met jouw \\\'in behandeling\\\'!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Philips

13 jaren geleden - Deze klacht is niet van degene die in 2010 een klacht heeft geplaatst. De klacht geeft geen concrete informatie waardoor Philips deze kan oplossen. De klant heeft een VOIP telefoonnummer achtergelaten wat bereikbaar is en de melding geeft "deze gebruiker is niet online". Er is een email gestuurd naar de eigenaar van deze klacht voor verdere informatie.

Philips

Heeft op 03 augustus 2012 om 10:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Deze klacht is niet van degene die in 2010 een klacht heeft geplaatst. De klacht geeft geen concrete informatie waardoor Philips deze kan oplossen. De klant heeft een VOIP telefoonnummer achtergelaten wat bereikbaar is en de melding geeft “deze gebruiker is niet online”. Er is een email gestuurd naar de eigenaar van deze klacht voor verdere informatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Philips beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM