Klacht: Onjuiste informatie Philips

lindelaan op 19 december 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 maart 2014
Reactie van het bedrijf:

Klacht verlopen.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 19 december 2012

Een consument had de intentie om de Philips HTS 9221 homecinemaset aan te schaffen en vroeg voorafgaand aan de aankoop advies aan Philips over de compatibiliteit met zijn Samsung tv. Na bevestiging van Philips dat er geen problemen zouden zijn, kocht hij de set, maar ontdekte dat deze niet goed functioneerde met zijn tv. Na opnieuw contact met Philips kreeg hij te horen dat hij verkeerd was voorgelicht en dat zijn tv waarschijnlijk niet geschikt was voor de homecinemaset.

Mijn Klacht:

Ik was van plan om een homecinemaset de Philips HTS 9221 aan te schaffen. Uitvoerig op internet gezocht en vergeleken. Daar zag ik echter meerdere klachten dat de homecinemaset niet met alle Samsungs tv’s goed werkt.
Om het zekere voor het onzekere heb ik contact opgenomen met Philips ,het verhaal uitgelegd en typenummer van de samsung doorgegeven.
Antwoord Philips : Geen enkel probleem meneer.

Dus ik homecinemaset aangeschaft. Wat blijkt cinemaset werkt toch niet goed met Samsung tv.

Ik opnieuw contact gezocht met Philips. Ja idd ik was verkeerd voorgelicht en waarschijnlijk mijn type tv niet geschikt voor homecinemaset.

Op hun advies y-kabel aangeschaft (wat verkeerd advies was) en daar wel goede kabel aangeschaft om geluid te kunnen krijgen met de boxen tv, maar ook dit werkte niet.

Ik weer contact gezocht met Philips. Antwoord ik kan set retour sturen, maar alle gemaakte kosten zoals verzendkosten homecinemaset (aanschaf), aanschaf 2 kabels worden niet vergoed.

Dus met andere woorden door foutief advies van Philips heb ik de homecinemaset aangeschaft,hiervoor kosten gemaakt, lange tijd bezig geweest met installeren, bellen en chatten,en uiteindelijk kost het me alleen maar geld en tijd.

Wat een waardeloze service.Cijfer :0

Gewenste Oplossing:

Excuses voor de foute informatie en vergoeding van de gemaakte kosten en dat ze leren van hun fouten (bv. door gewoon ook de forums te lezen)

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 07 maart 2014 om 11:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht verlopen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Philips beoordeeld.

lindelaan

Heeft op 07 maart 2014 om 19:12 geantwoord

Pfff niet veel. Ik mocht de rekening van de kabel opsturen met de kabel zelf, deze zouden ze dan vergoeden. Ik heb het niet gedaan, idee dat ik niet echt serieus genomen wordt. Waar me het om ging dat ze iets leren van verkeerde adviezen geven daar hebben ze m.i. helemaal niets mee gedaan. Voor mij geen Philips meer.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM