Mijn Klacht:
In 2018 kocht ik een OneBlade QP6520/20 met accessoires en een verlengde garantie. Deze garantie liep af op 10/08/2021. Nu nam ik contact op met Philips voor de bestelling (kopen, dus niet onder garantie) van een nieuwe regelbare opzetkam CP0793 omdat van mijn kam een aantal tanden waren afgebroken. Nu kom ik tot de vaststelling dat deze kam nergens meer geleverd kan worden. Na hercontactname stelt de klantendienst van Philips een ander type voor CP1769. Bestelling ontvangen, nieuw type past uiteraard niet. Opnieuw contact met klantendienst. Hier verneem ik dat men mij aanraadt om eventueel te kijken bij Amazon of Ebay, want Philips kan geen oplossing meer bieden.
Ik vind het niet kunnen dat ik dit product, dat slechts drie jaar oud is, niet meer kan kopen of een vervanging ervoor kan kopen. Na drie jaar ben ik verplicht om een gans nieuw elektrisch toestel (70 à 80€) te kopen omdat de opzetkam van slechts 10€ niet meer geleverd/aangeboden wordt. Er wordt door Philips ook geen alternatief of andere oplossing voorzien. Het toestel samen met de kam is echter nog wel te koop
Gewenste Oplossing:
Dat er een alternatief wordt geboden, eender welk zodat ik mijn OneBlade kan gebruiken waarvoor ik hem gekocht heb en altijd gebruikt heb, dus met de opzetkam. Men mag mij ook altijd een nieuw type OneBlade met opzetkam aanbieden. Het stoort mij gewoon enorm dat ik een toestel dat nog zeer goed werkt niet meer kan gebruiken omdat een goedkoop onderdeel niet meer geleverd wordt na slechts 3 jaar, wetende dat het toestel en dezelfde kam nog wel steeds verkocht wordt doch enkel in combinatie (Oneblade regelbare opzetkam). Dat ik na 4 maanden van extra betaalde verlengde garantie zonder meer in de kou wordt gezet.


