Klacht: Niet terugbetalen van de niet geleverde stofzuiger zonder zak!!!

jolan1972 op 28 maart 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Philips Online Shop heeft overeenstemming met de klant bereikt over een passende oplossing

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 28 maart 2012

Een consument heeft op 29 december 2011 een stofzuiger zonder zak besteld en betaald via een actie van Shell/Philips, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. Ondanks vier e-mails en een telefoongesprek met Philips, heeft de consument geen duidelijke informatie gekregen over de status van de bestelling. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Mijn vorige klacht leek te worden opgelost door Philips, welke was: Heb op 29 dec. 2011 een stofzuiger zonder zak besteld en gelijk betaald per Ideal via de actie Shell/Philips. Tot op heden niks ontvangen. Heb inmiddels vier keer gemaild naar Philips en een week geleden gebeld met Philips. Geen antwoord gekregen op mijn mails en de dame aan de telefoon had géén idee waar mijn bestelling was en wanneer die geleverd werd, ik moest gewoon maar even geduld hebben????

Gewenste Oplossing:

Onmiddelijke levering van mijn bestelling of terugstorting van het mijn betaalde bedrag. Op 7 februari 2012 is er eindelijk contact geweest met Philips dat het door mij betaalde bedrag van 119,40 euro op 29 dec. 2011 teruggestort zou worden op mijn rekening. Dit zou binnnen 10 dagen bijgeschreven zijn en volgens de telefoniste was het nét die dag overgemaakt dus uiteindelijk op 17 februari zou ik mijn geld weer op de rekening hebben staan. Het is inmiddels 26 februari en heb nog steeds geen geld terugontvangen van Philips!!! Dit begint een gebed zonder end te worden en ben inmiddels twee maand verder en heb én geen stofzuiger én het geld nog niet terug. Hier inmiddels ook een mail over verstuurd naar Philips maar wederom krijg ik hierop geen antwoord!!! We zijn inmiddels weer 3 weken verder. Ben dinsdag, 6 maart gebeld door een medewerker van Philips dat het nu tot de bodem wordt uitgezocht en dat deze klacht spoedig behandeld word. Heb sinds die tijd niets meer vernomen, wordt niet op de hoogte gehouden en ik vrees inmiddels dat dat ook niet gebeuren gaat, maar je raadt het al, ik heb nog altijd niet mijn geld terug ontvangen!!! Na een kwartaal ben ik dit verhaal nu spuugzat!!!!!!!!!!

We zijn inmiddels weer een dikke week verder, behalve onderstaande mail die ik ontving van Philips is er nog helemaal niks gebeurt. Hoe moeilijk kan het zijn dit probleem eindelijk op te lossen???????

E-mail: 20 maart j.l. ontvangen van Philips
Dank u voor uw e-mail.
Allereerst excuses voor het feit dat deze zaak nog niet geregeld is.
De opdracht to creditering is door onsj op 6 maart direct doorgestuurd naar de financiele afdeling inclusief uw bankgegevens.
Door een technisch probleem is het daar mis gegaan en men is nu bezig om een en ander te corrigeren om te zorgen dat het geld zo spoedig mogelijk op uw rekening wordt overgemaakt.
Nogmaals verontschuldiging voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Philips Online Shop Team
Sense and Simplicity

Maar helaas helaas, het blijft bij excuus die ik ontvang maar nog steeds heb ik mijn geld niet ontvangen!!!! Onbegrijpelijk en te gek voor woorden!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 18 september 2012 om 16:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips Online Shop heeft overeenstemming met de klant bereikt over een passende oplossing

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM