Mijn Klacht:
Beste,
Graag zou ik werk maken van het volgende. Ik heb in de zomer van 2020 de Philips 8000 Series Aqua Plus gekocht. Een nogal prijzige stofzuiger met allerlei verschillende onderdelen. Inmiddels hebben we al 2 onderdelen moeten kopen en de derde heeft het nu ook net begeven. Omdat het om onderdelen gaat, valt dat allemaal niet in de garantie natuurlijk. De klantenservice zegt dus heel gemakkelijk: wat vervelend voor u, maar u zult het toch zelf moeten aanschaffen. De klantenservice is trouwens amper bereikbaar. Via whatsapp heb ik een week lang moeten bevestigen dat ik nog hulp nodig heb en heb ze nog niet gesproken. Heb uiteindelijk maar gebeld.
Daarnaast heb ik nergens een eigen klachtenservice gevonden, weet niet of dat normaal is.
Tot slot heb ik een in januari een staafmixer gekocht waarbij stond: tot 50 euro cash back. Er waren andere apparaten van Philips met dezelfde actie, maar dan stond er tot 25 euro of tot 15 euro. Nergens vóórdat ik het apparaat kocht, viel te lezen dat dit slechts om 15 euro ging. Of het daarna is benoemd weet ik niet. Niet heel duidelijk in ieder geval. Vervolgens kreeg ik na een formulier te hebben ingevuld een bevestiging met daarin de belofte dat er binnen 4 weken nog een mail zou komen met daarin het vervolg van de procedure. Na 8 weken heb ik gebeld omdat ik niks meer had gehoord en toen bleek dat er via een ‘bureau Jansen’ 15 euro was gestort. Ik vind dit een hele vreemde gang van zaken. Klantenservice was hierbij wederom niet erg behulpzaam.
Mijn doel is vooral het afdwingen van een betere klantbehandeling. Het zal allemaal juridisch waterdicht zijn, daar maak ik me geen zorgen om. Maar je bestelt bij Philips vaak omdat je uitgaat van een net iets betere behandeling dan zeg Tristar of zoiets. Maar de producten lijken niet van veel beter kwaliteit en de service is in mijn beleving niet best. Het feit dat er dan ook nog geen manier lijkt te zijn om dit kenbaar te maken, is dan helemaal kwalijk.
Gewenste Oplossing:
Ik zou het al fijn vinden als Philips er 'last' van krijgt dat klanten ontevreden zijn. Alleen dan veranderen ze iets. Natuurlijk ben ik zelf tevreden met een onderdeel van mijn stofzuiger, maar ik denk dat ik sowieso geen Philips meer ga kopen. Dit is nu al het 4e product dat enorm tegenvalt. Ik ben er onderhand wel klaar mee.


