Klacht: Lekkage Senseo koffiezetapparaat

HJC Hospes op 15 maart 2023 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 15 maart 2023

Een consument ervaart lekkage bij zijn Senseo koffiezetapparaat, waarbij druppels uit de klep van de koffiepadhouder komen tijdens het opwarmen. Het apparaat is twee keer ter reparatie aangeboden aan Philips, maar na de eerste reparatie trad het probleem opnieuw op en bij de tweede controle werden geen onvolkomenheden vastgesteld, ondanks dat de lekkage weer optrad na het zetten van het tweede kopje.

Mijn Klacht:

Tijdens het opwarmen lekt het koffiezetapparaat druppelsgewijs uit de gaatjes van de klep waarmee de koffiepadhouder wordt afgesloten. Het apparaat is twee keer aan Philips aangeboden voor reparatie. De eerste keer zou hij gerepareerd zijn, maar voltrok het mankement zich zodra het apparaat weer door ons in gebruik werd genomen. De tweede keer ontvingen wij bericht van E-care, het bedrijf dat de test en reparaties uitvoert, dat het apparaat uitgebreid was gecontroleerd, maar dat er geen onvolkomenheden waren geconstateerd. Na ontvangst trad de lekkage vanaf het tweede kopje opnieuw op.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden met een apparaat dat werkt zoals het moet werken, zonder lekkage tijdens het opwarmen of andere mankementen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door HJC Hospes
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM