Klacht: Koffiemachine PICO BARISTO stuk

GerSaeco op 18 februari 2021 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 18 februari 2021

Een consument heeft herhaaldelijk problemen ervaren met zijn Saeco PicoBaristo koffiemachine, die drie keer voor hetzelfde defect naar de serviceafdeling van Philips is gestuurd. Na afloop van de garantieperiode doet zich een nieuw probleem voor, waarbij er meer water naar de koffiebak gaat dan naar de kopjes, wat resulteert in halve kopjes koffie. Philips biedt geen kosteloze reparatie aan, terwijl de consument meent dat dit wel zou moeten volgens de consumentenbond, en is niet akkoord met de kosten van minimaal €95,- voor reparatie.

Mijn Klacht:

Mijn Saeco PicoBaristo koffiemachine is 3x voor het zelfde probleem
terug geweest naar de service afdeling van Philips. Gelukkig viel reparatieonder garantie maar ik was de machine wel enkele weken kwijt.
Nu net na de garantie dient zich een nieuw probleem aan. Er gaat meer water naar de koffiebak dan naar de kopjes, dus halve kopjes koffie en cappuccino met slechts heel weinig koffie. De lekbak die steeds geleegd moet worden om overstroming te voorkomen.
Philips wil buiten de garantie periode niet kosteloos repareren maar volgens de consumentenbond zou dit wel moeten.
Aannemende dat een goed product langer dan 2 jaar mee zou moeten gaan..( en dat is/was Philips toch ?? )
Reparatie gaat minimaal €95,- kosten . Ik ben het daar niet mee eens.
Op een mail naar Philips krijg ik (tot op heden ) geen antwoord.
Volgende de E_Care afdeling moet ik op antwoord wachten maar ze kunnen mij niet vertellen of mijn email wel is aangekomen.
Uit coulance kunnen ze mij 20% korting geven op de aanschaf van een nieuwe koffiemachine.
Momenteel heb ik de machine niet in gebruik is afwachting van een bericht en heb ik een ander, goedkoop, koffiezet apparaat moeten schaffen.

Gewenste Oplossing:

Gratis reparatie of beter nog een nieuwe machine

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht GerSaeco

5 jaren geleden - Van Klacht.nl vernomen dat de klacht niet door Philips (via klacht.nl ) in behandeling wordt genomen. Had ook niets anders verwacht. Van Philips zelf nog niets vernomen. Van meerdere gehoord dat na de garantieperiode niets van Philips verwacht kan worden. Jammer. Ooit was dit een goed en betrouwbaar merk..

Alle klachten die gemeld zijn door GerSaeco
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM