Mijn Klacht:
Mijn Saeco PicoBaristo koffiemachine is 3x voor het zelfde probleem
terug geweest naar de service afdeling van Philips. Gelukkig viel reparatieonder garantie maar ik was de machine wel enkele weken kwijt.
Nu net na de garantie dient zich een nieuw probleem aan. Er gaat meer water naar de koffiebak dan naar de kopjes, dus halve kopjes koffie en cappuccino met slechts heel weinig koffie. De lekbak die steeds geleegd moet worden om overstroming te voorkomen.
Philips wil buiten de garantie periode niet kosteloos repareren maar volgens de consumentenbond zou dit wel moeten.
Aannemende dat een goed product langer dan 2 jaar mee zou moeten gaan..( en dat is/was Philips toch ?? )
Reparatie gaat minimaal €95,- kosten . Ik ben het daar niet mee eens.
Op een mail naar Philips krijg ik (tot op heden ) geen antwoord.
Volgende de E_Care afdeling moet ik op antwoord wachten maar ze kunnen mij niet vertellen of mijn email wel is aangekomen.
Uit coulance kunnen ze mij 20% korting geven op de aanschaf van een nieuwe koffiemachine.
Momenteel heb ik de machine niet in gebruik is afwachting van een bericht en heb ik een ander, goedkoop, koffiezet apparaat moeten schaffen.
Gewenste Oplossing:
Gratis reparatie of beter nog een nieuwe machine


