Klacht: Kapotte FLAT TV van 2,5 jaar

fduray op 13 november 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 december 2012
Reactie van het bedrijf:

Philips is in overleg met de klant tot een gepaste oplossing gekomen.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 13 november 2012

Een consument meldt dat de FLAT TV, die zijn ouders 2,5 jaar geleden hebben gekregen, defect is geraakt met een zwarte balk aan de rechterkant van het scherm. Ondanks eerdere tevredenheid met een ander Philips-model, kreeg hij geen service van Philips en vond hij de reparatiekosten onacceptabel. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Mijn ouders(82 jaar) hebben een FLAT TV van me gekregen 2,5 jaar geleden, na eerst 10 jaar een matchline gehad te hebben zonder klachten. Het boogde model 37PFL8404H/12 kwam eerst al bijna 4 maanden later binnen dan gepland, door een tekort aan flat panels vanuit philips, maar een kniesoor die daar op let 🙁
Inmiddels hebben mijn ouders 2,5 jaar naar het ding gekeken en gedurende de laatste maand treedt er een defect op die zich uit een zwarte balk aan de rechterkant van het scherm alsof er geen doorvoer meer is in het scherm. Bij een licht tik tegen het panel verschijnt er weer even beeld, maar dat is van korte duur.
Sprakeloos was ik toen Philips niet alleen geen service wilde verlenen, maar ook nog eens aan kwam met een prijs die dubbel zo hoog is als de in mijn ogen onacceptable klacht. Dit soort TV’s zouden toch gemakkelijk 10 jaar mee moeten gaan en niet na 2,5 jaar kapot moeten gaan !!
En als straf wordt je ook nog eens niet geholpen en moet je dubbel betalen om het ding te laten fixen.
Mijn gehele familie heeft er gewerkt tot hun pensioen(40+ jaar) en dit is de beloning van Philips naar hun klanten en oud werknemers. Philips, let’s make things better ? Nee Philips; shame on you !!

Gewenste Oplossing:

Mijn ouders zijn 82 en kunnen geen TV kijken !! Elke oplossing is goed, mits snel en degelijk geregeld en met het oogpunt uit coulance benadering.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 20 december 2012 om 10:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips is in overleg met de klant tot een gepaste oplossing gekomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM