Klacht: Defect OLED scherm

Pirex op 15 februari 2019 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 15 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 26-12-2018 nieuwe 55OLED903 van Philips gekocht. Na 2-3 weken verscheen er een rode pixel in het scherm. Bij nadere inspectie bleek het scherm iets bol te staan en bij kijken langs het scherm zie je 2 fluctuatiesgolven door het scherm lopen. Deze zijn niet zichtbaar als je gewoon voor de televisie zit. Vandaar dat het me pas opviel toen ik tv wat beter ging beoordelen na verschijnen van de rode pixel.
Sinds 25-1-2019 heb ik gepoogd om contact te krijgen met klantenservice van philips om dit probleem op te lossen maar tot op heden tevergeefs. Na ieder telefonisch contact met de klantenservice moet ik een email beantwoorden met daarin foto’s van het probleem.
De door mij beantwoorde emails worden echter vervolgens niet meer beantwoord door philips.
Vandaag wederom telefonisch contact. Nu was het excuus dat er problemen zijn met het ontvangen van emails bij Philips. Dit probleem zou al een paar dagen spelen. Als ik vervolgens aangeef dat ik al weken geen antwoord krijg wordt mij gevraagd om dan nu maar via de website en of Facebook opnieuw foto’s te sturen. De medewerker van de klantenservise kan mij geen andere oplossing bieden. Als ik vraag om dan te worden doorverbonden met iemand die dat wel kan krijg ik te horen dat dit niet gaat gebeuren

Gewenste Oplossing:

Snel contact met iemand die mijn probleem kan oplossen. Beoordeling van het scherm aan huis en levering van een nieuwe televisie!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philips

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Philips nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM