Klacht: Distrubitieketteing ruim en vervuilde klepzitting voor tweede maal al

Luppo Schortinghuis op 20 december 2017 over Peugeot in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Peugeot
Categorie Automerken
Status Open
Datum 20 december 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

distrubutie ketting moet alweer vervangen worden en vervuiling klep zitting moet gezandstraald worden dit al tweede keer dat ik deze auto heb met een kilometerstand van 79000 km radio vervangen omdat deze elke keer uitviel dit is net vervangen heeft vier weken geduurd voordat deze was vervangen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben benieuwd wat Peugeot hier aan doet ivm tegemoed koming
Ik was blij dat ik een extra verzekering op deze auto heb gehad want auto staat regelmatig in garage ivm klachten erg veel last gehad van motor het is een bezine auto maar het lijkt wel op een diesel

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Peugeot

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Peugeot nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM