Mijn Klacht:
Hoe lang en hoe vaak mag Wilfred Genee nog doorgaan met zijn hetze tegen Ajax?
Ik neem aan dat u het product voetbal, waar u veel geld voor moet betalen wenst te promoten en uw kijkers wil behagen.
Enige objectiviteit en eerlijkheid zou hier toch op zijn plaats zijn.
Wellicht moet u onderzoek doen naar de beweegredenen van Genee, ik kan me niet aan de indruk ontrekken dat er hier sprake is van een (geldelijke) verborgen agenda.
Genee is in staat om 40 minuten lang zijn gram te willen halen in zijn afkeer naar Ajax.
Ter vergelijking…Voorzitter Heereveen ontslagen geen woord daarover, Feijenoord met de beste jeugdopleiding van Nederland haalt 1 keeper, 2 verdedigers, 4 middenvelders en 5 aanvallers van buitenaf, geen woord daar over.
En zo zijn er legio voorbeelden, week in week uit hij blijft maar doorgaan er komt geen eind aan bij welk prgramma dan ook.
Schaamteloos blijft hij een icoon als Cruijff en een geweldige club als Ajax schofferen.
Gewenste Oplossing:
Als u dit bericht onder zijn aandacht brengt en hem duidelijk maakt dat hij mensen van RTL 7 vervreemd.

