Klacht: Klacht over afhandeling reparatie

Jeroenhendrikx op 25 september 2013 over Payzone in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Payzone
Categorie Producten
Status Open
Datum 25 september 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

10 september ben ik naar de Phonehouse Venlo gegaan om mijn HTC Sensation XE op te laten sturen. Hij gaf voor de 4de keer dezelfde klachten. Daar is afgesproken dat de telefoon opgestuurd zou worden naar de CustomCare van de phonehouse. Ik heb aangegeven dit toestel en tevens dit model, niet meer terug te hoeven. Phonehouse Venlo zou binnen 2 weken contact zoeken met mij. Zoals ik heb begrepen wachten zij op een telefoontje van de CumstomCare over ‘hoe nu verder’? Volgens de Phonehouse Venlo gingen zij daar niet over.
> Ik heb vorige week al op twee verschillende dagen meermaals gebeld om te vragen of er al iets bekend was. Alle keren werd er niet door de PhoneHouse Venlo opgenomen.

Gewenste Oplossing:

Ontbinding van het contract, Teruggave van de aankoopprijs,

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Payzone

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Payzone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM