Klacht: Incasso

KateRam op 13 augustus 2014 over Parship in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Parship has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

Wij, van de klantenservice van PARSHIP hebben meerdere keren met de klager gecorrespondeerd. Dit voor- en nadat deze klacht werd gepubliceerd. In de correspondentie zijn wij op details van het contract ingegaan zoals het daadwerkelijke gebruik en de inhoud van...

Bedrijf Parship
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 13 augustus 2014

Een gebruiker van Parship uit zijn onvrede over de incassoprocedure en de geboden service. Hij ervaart de kosten als onterecht en vindt dat er geen ruimte is voor compromis. Daarnaast is hij teleurgesteld over de kwaliteit van de profielen en de beperkte keuze.

Mijn Klacht:

Amai, is dat een klacht behandelen om tot een compromis te komen!!!???
Hier wordt geen enkel compromis gesloten, enkel opnieuw met uw neus op de feiten gestuurd dat parship een bende afzetters zijn en gewoon hun kosten door blijven rekenen zoals voorheen!
Ik heb nog geen maand gebruik gemaakt, enkel 2 stomme mailtjes verzonden naar een fake profiel waar ik 1 reactie van heb gekregen die dan nog eens op niks slaat! je hebt geen keuze allen 5 personen diewat totaal niet aan uw wensen voldoen.
Goed bezig jullie!
Zo kan ik ook men geld verdienen met gewoon de voorwaarden in kleine lettertjes te zetten.

Gewenste Oplossing:

Ik wil een tegemoetkoming die redelijk is en niet een standaart antwoord die jullie ook op jullie website antwoorden! Ik ben geen dialoog aangegaan meer omdat jullie niet te bereiken zijn via telefoon en omdat jullie enkel en alleen standaart antwoorden geven. Dat noem ik geen dialoog, laat staan een compromis sluiten.
Jullie zijn zeer professioneel in mensen voor de gek te houden en alles van jullie af te schuiven!
Ik wens hier een fatsoenlijk voorstel!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Parship over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Parship in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Parship een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Parship

11 jaren geleden - Geachte klager, Hartelijk dank voor uw reactie. Zoals op de site aangegeven kan ik vanwege de regelgeving op het gebied van de privacy niet in het openbaar ingaan op uw klacht. Daarbij moet ik op de beweringen reageren die in uw klacht worden vermeld, die echter uw privacy betreffen. Dit heeft onder anderen te maken met de correspondentie die u met ons heeft gevoerd en de inhoud daarvan. Wij hebben via de klantenservice contact met u opgenomen en tevens aangegeven dat de vordering aan het incassobureau is afgegeven. Zij zijn uw aanspreekpartner. Zodra een vordering is afgegeven loopt de correspondentie alleen via het incassobureau en kunt u, mocht u het niet met de vordering eens zijn, dit bij hen uiten. Zij zullen uw bezwaar op rechtmatigheid toetsen en daarover met ons in gesprek treden. Helaas kan ik hier nu niets voor u doen. Met vriendelijke groeten, Nicolaas Teeuwen PARSHIP WebCare

Parship

Heeft op 19 augustus 2014 om 14:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij, van de klantenservice van PARSHIP hebben meerdere keren met de klager gecorrespondeerd. Dit voor- en nadat deze klacht werd gepubliceerd. In de correspondentie zijn wij op details van het contract ingegaan zoals het daadwerkelijke gebruik en de inhoud van de briefwisseling tussen de klager en PARSHIP. Daarbij hebben wij aangegeven dat onze vordering aan het incassobureau is afgegeven. Tevens hebben wij laten weten waarom de vordering afgegeven moest worden. Wij kunnen in dit geval achteraf niet ingaan op de eisen van de klager. Met vriendelijke groeten,

Nicolaas Teeuwen
PARSHIP WebCare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM