Klacht: Aankoop Eau de Toilette van Givenchy

zonnebloemetjes op 23 augustus 2013 over Parfumoutlet in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 23 augustus 2013

Een klant heeft op 19 juli 2013 een Eau de Toilette van Givenchy besteld via de website van Parfumoutlet, maar de levering vond niet plaats binnen de afgesproken termijn. Na annulering van de bestelling op 31 juli 2013 heeft de klant herhaaldelijk om terugbetaling gevraagd, maar ontvangt geen duidelijke informatie over wanneer het bedrag zal worden teruggestort. Tot op heden is de terugbetaling nog niet ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik heb een aankoop gedaan via hun internet site op 19 juli 2013, ze konden deze niet binnen de gestelde termijn leveren. Ik heb deze bestelling geannuleerd, bestelnummer is 125016, op 31 juli 2013.
Ik heb 2 mails verstuurd, met de vraag waarom het geld nog niet is teruggestort. Deze heb ik op 13 augustus 2013 en op 20 augustus 2013. Ik krijg geen concreet antwoord op mijn vraag wanneer het bedrag wordt teruggestort. Ze schrijven alleen dat ze het aan de afdeling credits hebben doorgegeven en dat zij het bedrag gaan overmaken. Tot op heden heb ik niets ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag het totale bedrag van 62,45 terug gestort krijgen, dat hebben hun ook zo gesteld in hun voorwaarden en in de emails bevestigd. Zie bijlage.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Parfumoutlet

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Parfumoutlet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM