Klacht: Factuur voor niet geleverde dienst. Reageren nergens op.

ABolder op 30 juni 2020 over Parcel International in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Parcel International has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Vervoersbedrijven
Status Open
Datum 30 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Via Parcel international een opdracht gegeven voor het ophalen van een pakket in het buitenland. Na drie pogingen de order ingetrokken omdat het niet werd opgehaald. Na de eerste poging al een aangezet gegeven, maar Parcel drong aan het nogmaals te proberen.

Na uiteindelijk definitief intrekken van de order het pakket door een andere partij laten verzenden en dat lukte wel. Nu stuurt de debiteuren afdeling echter mails met een factuur en inmiddels met verhoging en dreigen het naar een incasso bureau door te zetten.

Dit terwijl we van een andere afdeling al een mail hebben dat er een credit volgt en we steeds op elke mail van debiteuren hebben beantwoord met alle voorgaande communicatie over het verloop en intrekken van de order en de belofte van de credit. Echter er komt geen inhoudelijke reactie. Daarbij hebben we ook steeds alle afdelingen in cc gezet en om hulp gevraagd. Vorige week nog geprobeerd een klacht in te dienen, maar je wordt volledig genegeerd.
Als je belt ga je van het kastje naar de muur, of na een automatisch bericht wordt de verbinding verbroken. Ook al eens doorgezet naar een callcenter in India die me dan met de persoon in verbinding stellen die het op zal lossen, maar die blijkt niet aanwezig, want neemt niet op.

En let wel, de dienst is nooit geleverd!!! Absurd en ongelofelijk. Hier doen we uiteraard nooit meer zaken mee.

Gewenste Oplossing:

Zoals beloofd door een medewerker van Parcel International een credit nota en zeer welgemeende EXCUSES!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Parcel International

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Parcel International nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van ParcelParcel

5 jaren geleden - Bekijk zeker eens ParcelParcel.com als oplossing!

Alle klachten die gemeld zijn door ABolder
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM