Klacht: Sitecom TV Mediaplayer speelt geen You Tube XL af

daanzet1957 op 14 juni 2013 over Paradigit in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Paradigit heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 17 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Aangeboden de aankoop binnen 7 dagen na aankoop te ontbinden met onbeschadigde verpakking en het product in nieuwstaat. Gezien er verkeerde verkoopinformatie heeft plaatsgevonden heeft men recht de aankoop te ontbinden.

Bedrijf Paradigit
Categorie Computerwinkels
Status Opgelost
Datum 14 juni 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sitecom TV Mediaplayer speelt geen You Tube XL af :
Vandaag 15-6 gekocht bij Paradigit. Heb uitdrukkelijk gevraagd : Speelt hij You Tube filmpjes af, ja werd er gezegd. Bij installatie de melding dat You Tube XL niet meer wordt ondersteund per 7-6-2013 ! Vandaar waarschijnlijk dat de mediaplayer in prijs is verlaagd. Maar ik kocht hem vooral voor de you tube functie.

Gewenste Oplossing:

Een upgrading waardoor het apparaat wel youtube filmpjes speelt maar denk niet dat dat nog kan. Verwacht wel een oplossing.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Paradigit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Paradigit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Paradigit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Paradigit

12 jaren geleden - SIP13031303 - Aangezien u deze melding op de dag van aankoop hebt gedaan raden wij u aan het product retour te brengen bij onze winkel. Gelieve dit in een volledige en onbeschadigde verpakking, eveneens de aankoopbon mee te nemen. Gezien er foutieve productinformatie is gegeven heeft u (binnen 7 dagen na aanschaf) dan ook de mogelijkheid hiervoor het product te retourneren. ^WS Paradigit Webcare

Paradigit

Heeft op 17 juni 2013 om 12:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Aangeboden de aankoop binnen 7 dagen na aankoop te ontbinden met onbeschadigde verpakking en het product in nieuwstaat. Gezien er verkeerde verkoopinformatie heeft plaatsgevonden heeft men recht de aankoop te ontbinden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM