Klacht: reparatie notebook

haged075 op 19 februari 2012 over Paradigit in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Paradigit werkt aan deze klacht
🔄 In behandeling
Bedrijf Paradigit
Categorie Computerwinkels
Status In behandeling
Datum 19 februari 2012

Een klant van Paradigit ervaart problemen met zijn notebook, dat na minder dan drie jaar gebruik niet meer opstart. Na een bezoek aan de winkel in Utrecht, waar de accu als goed werd beoordeeld, werd het apparaat opgestuurd voor reparatie. Na vier weken ontvangt de klant bericht dat zowel de heatsink als de accu vervangen moeten worden, terwijl de accu eerder als in orde was bevonden. De klant is ontevreden over de service en de lange wachttijd.

Mijn Klacht:

Mijn notebook is nog geen 3 jaar oud en begaf het opeens. Heel langzaam ging het beeld weg. Kon hem niet meer opstarten. Op naar Paradigit in Utrecht. Daar keek een jongen de accu na en deze was goed. Erg enthousiast werd ik niet geholpen, deze jongen was moe en had er niet veel zin in, of had nog niet veel ervaring hierin. Computer werd opgestuurd naar de fabriek. Ik zou hem 10 weken kwijt zijn. BELACHELIJK, maar het was niet anders. Nu na 4 weken krijg ik een brief dat de heatsink en de accu ( deze was toch goed?) kapot zijn en vervangen moeten worden. Er was dus alleen nog maar naar gekeken in 4 weken tijd en verder niets. Ik ben verzekerd, maar een accu vergoeden ze niet. Nu moet ik betalen, wachten op de factuur en dan krijg ik alleen de heatsink vergoed.
Paradigit ik ben al jaren klant bij jullie. Jullie zijn al jaren nummer 1 hoor ik via de mail en de media. Dit was ik altijd met jullie eens, maar nu zijn jullie ver gezakt en zal ik voortaan wel 2x nadenken of ik bij jullie nog wat koop. Deze service is ver beneden peil. Iemand 10 weken zonder computer laten zitten die goed verzekerd is en dan alsnog de helft zelf moet ophoesten. Schande!

Gewenste Oplossing:

Allereerst is het prettig als er serieus naar je klacht wordt gekeken.
Ook al kunnen ze het terplekke niet reparen, het enthousiasme van het personeel was beneden peil.
Dan is mijn vraag waarom ik een computer 10 weken moet missen. Dat was vroeger ook niet zo als ik iets had met mijn computer en jullie konden hem niet maken, was ik hem hooguit een week kwijt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Paradigit in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM