Klacht: zware shag

dirkje26 op 11 februari 2014 over Pall Mall in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pall Mall
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 11 februari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De laatste maanden zitten er takjes in die bijna net zo groot zijn als me vloeitje, als t zo blijft dan denk ik dat ik over stap op een ander merk terwijl ik over de shag zelf te spreken ben t rookt lekker weg maar je krijgt zo wel minder shag voor je geld want t weegt ook nog wat die stokjes

Gewenste Oplossing:

Dat ze er zeker naar kijken, en als ze een pakje gratis willen geven zou niet gek zijn maar dat laat ik aan pall mall over

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pall Mall

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pall Mall nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM