Klacht: Nieuwe verpakking

Debbiej91 op 23 mei 2017 over Pall Mall in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Pall Mall
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 23 mei 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De nieuwe verpakking van pall mall blauw en mentol lijken zoveel op elkaar waardoor winkeliers het verschil niet weten en als je even niet oplet je zo de verkeerde mee krijgt. Het is me al 1 keer 2 pakjes overkomen dat ik mentol heb gekocht (wat ik absoluut niet rook) ipv pall mall blauw doeii 16.80. Nu weet ik het en let ik er zelf op maar erg vervelend elke keer die discussie in de winkel of het nou mentol of niet is..

Gewenste Oplossing:

Wanneer de verpakking van mentol een andere kleur krijgt dan pall mall blauw

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pall Mall

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pall Mall nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM