Klacht: lekkende sigaretten

diny Slot op 21 juni 2016 over Pall Mall in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pall Mall
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 21 juni 2016

Een consument heeft herhaaldelijk problemen ervaren met lekkende sigaretten in pakjes van Pall Mall, waarbij het om twee verschillende aankopen van lange sigaretten van 5,70 euro gaat. Deze situatie heeft geleid tot ontevredenheid over de kwaliteit van het product.

Mijn Klacht:

Dit is al de tweede keer dat wij een pakje lange sigaretten van 5.70 euro gekocht hebben waar lekkende sigaretten in zitten.

Gewenste Oplossing:

Als ze vergoed worden en dan niet meer lekken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pall Mall

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pall Mall nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM