Mijn Klacht:
Ik heb pakje sigaretten gekocht van 22 stuks en stak er 1 op en sigaret trok niet echt goed; de rook kwam onder filter door en sigaret deukte in; bleek dat de sigaret niet geheel gevuld was en de filter scheef zat “gemonteerd” met dikke vouwen en scheuren. Het leek wel op een eigengemaakte sigaret die zeer slecht gemaakt was.
Ik had de sigaret uit de verpakking gehaald direct na de aankoop in de winkel Digros te Zoetermeer waar ik gisteren was (logeerde in Zoetermeer) maar ze wilde het pakje niet terugnemen.
In de gehele verpakking zaten 12 mislukte sigaretten die ik met mascottevloeitjes aan elkaar heb moeten plakken om een normaal trekje vd sigaret te kunnen nemen. En de laatste tijd valt me ook op dat bij de bussen pall mall shag om zelf sigaretten te maken de kwaliteit erg minder is geworden en ben dus nu overgestapt op ander merk !
Ik hoop dat jullie deze klacht dus Wel serieus nemen. Ik weet niet hoe of wat maar er staat op het lichtbruine zegel 22 sigaretten a 6,30 eur0 en onderin een nr. 7925 ik weet niet of dat een produktiekode is of wat, maar messchien zegt het jullie wel wat
Gewenste Oplossing:
Als deze klacht serieus wordt genomen ! en jullie misschien foute gedraaide produktie hierdoor kunnen achterhalen !

