Klacht: 1 sigaret minder

Hetty Floor op 04 mei 2018 over Pall Mall in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pall Mall
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 4 mei 2018

Een consument heeft geconstateerd dat er in een pakje Pall Mall sigaretten 26 in plaats van 27 sigaretten zitten, terwijl het uiterlijk van het pakje ook is veranderd. Deze wijziging is niet aangekondigd, wat leidt tot onvrede bij de koper.

Mijn Klacht:

ik koop net 4 pakjes pall mall rood € 7.90 zie dat het papier wat ik in het pakje moet verwijderen opeens wit in plaats van rood kijk op de zijkant en zie dat er opeens 26 sigaretten inzitten i.p.v 27 en dit zonder aankondiging
wat is dit voor shit ???
groet Hetty

Gewenste Oplossing:

niet als ze het zonder aankondiging doen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pall Mall

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pall Mall nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM