Klacht: Pad {stoep} slecht gelegd naar werkzaamheden

Swartenhondt op 01 september 2022 over Blueway in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Blueway
Status Open
Datum 1 september 2022

Een klant heeft geklaagd over de slechte staat van het opnieuw gelegde pad aan de Swartenhondtstraat, dat is hersteld na werkzaamheden. Het pad zou moeilijk begaanbaar zijn voor mensen met een rollator en ook voor anderen is het oppassen geblazen.

Mijn Klacht:

Bij de Swartenhondtstraat hebben ze het pad opnieuw gelegd ivm werkzaamheden, maar het pad is zo slecht hersteld, mensen met een rollator kunnen hier moeilijk overheen lopen.
Zelfs voor mensen die goed te been zijn is het nog uitkijken.

Gewenste Oplossing:

Ik zou heel tevreden zijn, als het pad opnieuw gelegde zou worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blueway

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blueway nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Swartenhondt
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM