Klacht: oplichters !!!!!!!!!!!!!!!!!

hounejoeper op 09 oktober 2012 over Outletplanet.nl in de categorie Camping & Outdoor

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Camping & Outdoor
Status Open
Datum 9 oktober 2012

Een klant heeft op 24 augustus een loungeset besteld en betaald, maar na vier weken zonder levering en geen reactie op verzoeken om terugbetaling, is de situatie frustrerend. Na zeven weken heeft de klant geprobeerd het bedrijf persoonlijk te benaderen, maar trof niemand aan in het pand.

Mijn Klacht:

24 augustus j.l. loungeset besteld en netjes betaald 550 euro en kreeg meteeen al een mail dat het niet voorradig is kan 2 weken duren naja kan gebeuren maar naar 4 weken niks en willen graag ons geld terug maar er word niet meer gereageerd ,we zijn nu 7 weken verder en ben er klaar mee dus ik vanmiddag er heen gereden maar een heel groot pand maar niemand aanwezig .
kunnen we niet met z’n allen er iets tegen doen?

gr marten

Gewenste Oplossing:

geld terug

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM