Klacht: L.S.

vanbeest38 op 04 juni 2012 over Outletplanet.nl in de categorie Camping & Outdoor

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Camping & Outdoor
Status Open
Datum 4 juni 2012

Een klant van Outletplanet.nl heeft een beschadigde vouwfiets geretourneerd en een andere fiets besteld, die op 11 mei geleverd zou worden. Tot op heden, op 3 juni, heeft de klant geen reactie ontvangen op e-mails over de status van de levering of het verzoek om het bedrag terug te storten.

Mijn Klacht:

Na het terugsturen van een ondeuglijke ( beschadigd) vouwfiets heb ik met bijbetaling een andere fiets besteld en betaald. Deze zou op 11 mei leverbaar zijn.Op mijn e-mail vragen waar de fiets blijft is tot op heden 3e3 Juni geen enkele reaktie. Op mijn suggestie het bedrag teug te storten was ook geen reaktie.

Gewenste Oplossing:

Terug betaling van het gestorte bedrag.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM