Klacht: Klacht!

snunen op 01 november 2012 over Outletplanet.nl in de categorie Camping & Outdoor

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Camping & Outdoor
Status Open
Datum 1 november 2012

Op 18 oktober 2012 heeft de klager twee Topex bouwlampen van 500 watt besteld via de website outletdagknaller.nl en het bedrag van € 21,85 direct betaald. Tot op heden, 1 november 2012, is de bestelling niet geleverd en heeft de klager meerdere pogingen gedaan om contact op te nemen met het bedrijf, zonder enige reactie te ontvangen.

Mijn Klacht:

Op 18 oktober 2012 heb ik op de website www.outletdagknaller.nl (onderdeel van www.outletplanet.nl) 2x de Topex bouwlamp 500 watt besteld en het bedrag (€ 21,85) direct betaald via Ideal.

Inmiddels is het vandaag 1 november 2012 en is mijn bestelling nog niet geleverd. Hierover heb ik al een bericht gestuurd op 19 oktober 2012, op 24 oktober 2012, op 26 oktober 2012, op 29 oktober 2012, op 30 oktober 2012 en 31 oktober 2012, zowel via het contactformulier op de website als via de e-mailadressen [email protected], [email protected], [email protected] en [email protected]. Het laatste adres (support@) geeft een delivery failure, dus daar stuur ik geen berichten meer heen.

Tot op heden heb ik geen enkele reactie mogen ontvangen.

Ik ga mijn rechtsbijstandverzekering raadplegen.

Groeten, Silvia

Gewenste Oplossing:

Productlevering of geld reotour deze week (week 44/2012).

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM