Mijn Klacht:
Hierbij wil ik een klacht indienen over de logistieke organisatie bij het concert van Bruce Springsteen in Landgraaf op 11-6.
Toen de show was afgelopen was er slechts één uitgang open: een veel te krappe fuik om 60.000 mensen doorheen te persen. Tot overmaat van ramp was precies op het nauwste punt van die fuik de bar gewoon open, waar veel mensen nog even hun laatste munten wilden opmaken. Hierdoor ontstonden er in dat smalle stuk van het terrein 2 stromen van publiek door elkaar wat tot erg benauwde situaties leidde. Een geluk dat er geen paniek ontstond en iedereen na lang wachten, voor zo ver ik kom overzien, heelhuids de uitgang heeft kunnen bereiken. Wat me zeer bevreemdt is dat een organisatie met zo veel ervaring nota bene ook op die locatie zo de mist in gaat.
Ook gedurende het wachten in deze benauwde rij geen beveiliging of dergelijk personeel gezien, dus geen enkele poging van de organisatie op kunnen merken om te trachten dit in goede banen te leiden.
Ook de beschikbaarheid van eetgelegenheden schoot ernstig tekort: aan de rechterzijde van het veld van 18:45 tot 19:45 in de rij moeten staan voor een portie friet, dus de show was al lang en breed begonnen toen we nog in de rij stonden. Heb van vrienden begrepen dat dit aan de andere zijde van het veld hetzelfde was.
Tot slot wil ik aangeven dat de afstand van parkeerplaats p5 extreem groot is en dat dit niet in verhouding staat tot de hoge kosten van € 22,40 voor parkeren.
Gewenste Oplossing:
Restitutie van de parkeerkosten en 25% van de ticketprijs

