Klacht: Slecht! met een uitroepteken

Familie Matheeuwsen op 12 oktober 2023 over Oranje Furniture Care in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Producten
Status Open
Datum 12 oktober 2023

De klant ervaart de service van Oranje Furniture Care als zeer slecht. Na meerdere pogingen om informatie te verkrijgen over een besteld onderdeel, kreeg de klant te horen dat de bestelling vertraagd was door ziekte van een medewerker. Ondanks herhaaldelijk contact blijft de situatie onduidelijk en is er geen vooruitgang geboekt.

Mijn Klacht:

Service is ronduit slecht! Na melding ging er anderhalve week overheen voordat ik me maar weer eens meldde hoe het zat met de service aanvraag. Hier werd verteld dat er een onderdeel besteld zou gaan worden. Wanneer dit onderdeel bij ons bezorgd zou zijn moesten we het even laten weten aan Oranje Furniture. Na nogmaals ca anderhalve week weer contact opgenomen, ik kreeg de mededeling dat degene welke de bestelling van het onderdeel op zich had moeten nemen ziek was en degene welke ik nu aan de telefoon had persoonlijk zorg zou dragen om het onderdeel in bestelling te zetten. Weer zo’n anderhalve week verder: opnieuw contact, nu per mail. Het antwoord laat zich raden: zoals gezegd is het wachten op het onderdeel’, aldus Oranje… Voor de zoveelste keer na zoveel weken, nogmaals contact: toen had men ineens aanvullende info nodig omtrent de stoel waarvoor het onderdeel nodig was. Dit telefonisch aan hun doorgeven. Na ca een week weer een mail van Oranje: Herinnering: we hebben aanvullende info nodig. Dan breekt toch echt je klomp wanneer er na al die weken, mailtjes, telefoontjes nog niets aan die service aanvraag is gedaan. Voor mij is dit echt een dieptepunt!, https://nl.revieweuro.com/overijssel/oranje-furniture-care-913201

Gewenste Oplossing:

Wanneer eindelijk het goede onderdeel (afstandbediening sta-op stoel) op de juiste wijze en werkend aan de stoel is bevestigd!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Oranje Furniture Care

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Oranje Furniture Care nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Familie Matheeuwsen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM