Klacht: Weer een opzetborteltje stuk

jolanda8384 op 03 juni 2017 over Oral B in de categorie Mondverzorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Oral B
Categorie Mondverzorging
Status Nieuwe klacht
Datum 3 juni 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In een paar weken tijd zijn er 2 opzetborsteltjes kapot gegaan. De eerste keer zat hij los en kwam ik er steeds met mijn tong tussen. Ik dacht dat kan gebeuren, dat er een keer een iets minder goed borsteltje bij zit. Nu 2 weken later heb ik opeens heel het borsteltje los in mijn mond. Nooit problemen gehad met jullie borsteltjes, maar nu al 2 keer achter elkaar en daarvoor vind ik ze echt te duur!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik nieuwe krijg, zodat ik weer zonder zorgen (en zonder dat mijn tong er steeds tussen zit) mijn tanden weer kan poetsen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Oral B

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Oral B nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM